Pozvanie do pelotónu na cyklomaratón NAY GRAN FONDO Bratislava

Chceš na vlastnej koži zažiť adrenalín a atmosféru veľkých cestných pretekov?  Pozývame ťa do pelotónu na cyklomaratón NAY GRAN FONDO Bratislava.

Uskutoční sa 7. 8. 2022 a odštartuje o 10:00 spred Bory Mall v Bratislave -Lamači.

GRAN FONDO je v preklade Veľká jazda a v nej sú vítaní všetci: hobíci i aktívni cyklisti a tiež firemné tímy. Dĺžka trate je 130 km v kategórii maratón a 89 km v kategórii polmaratón (Medio Fondo).

Myslíme aj na rodiny pretekárov a fanúšikov, ktorí chcú svojich favoritov vítať pri dojazde do cieľa. Pre nich, ale i pre všetkých, ktorí prídu do Bory Mall medzi 10:00 a 16:00 bude pripravený sprievodný program.

Preto neváhaj, využi zvýhodnené štartovné, ktoré platí do 15. júna a REGISTRUJ SA UŽ DNES!

NAY GRAN FONDO Bratislava sa uskutoční vďaka podpore generálneho partnera NAY Elektrodom.  Spolu s ním prinesieme silnejúcej komunite nadšencov cestnej cyklistiky atraktívne preteky situované na oboch stranách Malých Karpát v Bratislavskom kraji s troma horskými a dvomi rýchlostnými prémiami.

Záštitu nad podujatím prijal  predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Hlavným o organizátorom je cyklistický klub D3-RACE TEAM Bratislava. Spoluorganizátormi sú eventová agentúra ELCOP známa projektom Slovenské firemné hry , PRO CYCLING ako významný predajca bicyklov a HAPPY KIDS – organizátor športových kurzov pre deti.

Zdieľať:

Ďalšie aktuality

Registrácia 2023 je otvorená.

Zabezpeč si výhodnú cenu štartovného už dnes! 2. ročník cestných cyklistických pretekov NAY GRAN FONDO Bratislava sa uskutoční v prvú augustovú nedeľu 2023. V spolupráci