Registrácia 2023 je otvorená.

Zabezpeč si výhodnú cenu štartovného už dnes!

2. ročník cestných cyklistických pretekov NAY GRAN FONDO Bratislava sa uskutoční v prvú augustovú nedeľu 2023. V spolupráci s generálnym partnerom NAY však už dnes začíname pripravovať atraktívne cyklistické podujatie, ktoré privíta ešte viac pretekárov a fanúšikov cyklistiky, ako to bolo v uplynulom roku, kedy ich prišlo takmer 400.

Tešiť sa môžu na maratón – GRAN FONDO  (132 km)  alebo polmaratón – MEDIO FONDO (89 km). Spätná väzba vlaňajších účastníkov nás ubezpečila, že trať bola vhodne zvolená, a preto ju, až na malé detaily, ponechávame aj v aktuálnom ročníku.

Pripravujeme však aj niekoľko noviniek, o ktorých budeme priebežne informovať.

Veríme, že sa zapoja aj firemné tímy, pre ktoré sme pripravili zaujímavé firemné účastnícke balíčky.  Podpora športovania zamestnancov je jeden z najlepších nástrojov na people engagement , ktorý v postcovidovej dobe nadobúda pre spoločnosti kľúčový význam.

Štart, cieľ a sprievodný program bude opäť situovaný pri nákupnom centre BORY Mall.

Účasť na podujatí je limitovaná, preto si svoje miesto v pelotóne zabezpeč už dnes a za zvýhodnenú cenu. REGISTRUJ SA!

Zdieľať:

Ďalšie aktuality

KAŽDÝ ROK PRINÁŠAME NIEČO NOVÉ

REGISTRÁCIA na 3. ročník NAY GRAN FONDO Bratislava je od 1.2. 2024 otvorená. 3. ročník cestných cyklistických pretekov sa uskutoční 4. 8. 2024 a opäť

ŠTARTUJEME UŽ V NEDEĽU 6. AUGUSTA

NAY GRAN FONDO Bratislava sa uskutoční za každého počasia, tak ako to býva na cestných cyklistických pretekoch zvykom. Prosíme preto všetkých zaregistrovaných pretekárov,  aby sa